Konserwacja i Serwis wentylacji mechanicznej

Konserwacja i Serwis wentylacji mechanicznej

Wentylacja zapewnia nam optymalne parametry powietrza. Jest niezbędna zarówno w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych jak i usługowych. Ważne jest, aby funkcjonowała  z jak najlepszą wydajnością. Prawidłowo działająca wentylacja w budynku pozwala na uniknięcie powstawania zaduchu w pomieszczeniach czy problemów z wilgotnością skutkujących rozwojem grzybów pleśniowych na ścianach i oknach.

W razie pytań, zadzwoń 600 480 928
Parking in a cellar of a modern building

Okresowa konserwacja i serwis wentylacji mechanicznej odbywa się zgodnie z wytycznymi, zawartymi w Dokumentacji Techniczno Ruchowej (DTR) przez producenta danego urządzenia. Oferujemy serwis wentylacji mechanicznej wraz z usunięciem stwierdzonych usterek. 

Zajmujemy się serwisem wentylacji każdego typu, zarówno grawitacyjnej, mechanicznej jak i mechanicznej z odzyskiem ciepła, wyporowej czy hybrydowej. Dokonujemy wymiany i czyszczenia filtrów, czyszczenia wirnika, sprawdzenia stanu technicznego silnika, wirnika, programatorów oraz przepustnic, a także działania zabezpieczenia różnicowo – prądowego. Realizujemy również przeglądy centrali nawiewnych, nawiewno – wywiewnych oraz wyciągowych, a także wentylatorów strumieniowych. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami

Pozostałe usługi

Okresowe Kontrole Nieruchomości

Sporządzanie ekspertyz i opinii technicznych

Nadzorowanie robót budowlanych

Usługi Konserwacji i Serwisu

Charakterystyka energetyczna

Przeglądy zbiorników Ppoż

Odbiory części wspólnych

Poszukiwania przecieków