Przeglądy przewodów kominowych

Przeglądy przewodów kominowych

Zgodnie z regulacją prawną przeglądy przewodów kominowych należy dokonywać minimum raz w roku. Podobnie jak przy przeglądach budowlanych obowiązek ten leży na zarządcach nieruchomości. Pamiętajmy, iż brak wykonania kontroli przewodów kominowych może wiązać się z mandatem oraz skutkować odpowiedzialnością w przypadku zaniedbania tej czynności. 

 

Firma Inwest-Tech z dbałością o najmniejszy detal dokonuje przeglądy przewodów kominowych. Dzięki zapleczu profesjonalnego sprzętu oraz wysoko wyspecjalizowanych kamer jesteśmy w stanie szybko wykryć usterkę a co za tym idzie zmniejszyć koszty ewentualnych prac budowlanych. Powstały protokół zapewnia, iż przegląd został wykonany z należytą starannością, a załączone fotografie będą odzwierciedlać stan eksploatacji przewodów kominowych. 

W razie pytań, zadzwoń 600 480 928

Dokonanie przeglądu przewodu kominowego pozwala nam nie tylko zniwelować koszty dalszych prac związanych z powstałymi usterkami, ale też zapewnia bezpieczeństwo mieszkańców i rzecz jasna czystą i klarowną cyrkulacje powietrza.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami

Pozostałe usługi

Okresowe Kontrole Nieruchomości

Sporządzanie ekspertyz i opinii technicznych

Nadzorowanie robót budowlanych

Usługi Konserwacji i Serwisu

Charakterystyka energetyczna

Przeglądy zbiorników Ppoż

Odbiory części wspólnych

Poszukiwania przecieków